Masáže

===============================================================

Martina

19-velke-pro-web3-mid.jpg  

Michaela

9-male-pro-web1-mid.jpg  
PRO VÍCE INFO ROZKLIKNĚTE FOTO-MEDAILONEK - CENÍK U KAŽDÉHO ZVLÁŠŤ...

Nechte se hýčkat, vždyť životní styl dnešní doby je tak uspěchaný a náročný ...
...pokud máte málo energie, stres, cítíte se unavení a trápí vás bolesti zad, krční páteře nebo nohou, dopřejte si alespoň hodinu odpočinku při masáži a relaxaci v našem salonu.

Na chvíli zapomenete na celý svět, bolesti ustoupí, tělo si odpočine a zregeneruje a vy budete odcházet jako znovuzrození.

- - -
Dotek je tak starý jako lidstvo samo - má, podobně jako úsměv, velmi mocnou a přirozenou léčivou sílu. Jemné a tlakové doteky jsou podstatou všech masážních technik. Masáže nejen uvolňují a dodávají sílu unavenému tělu, jsou pro nás hlavně povzbuzujícím
a relaxačním prostředkem. Masáže ovlivňují celkový stav organismu, jak fyzický tak duševním, díky prokrvení a zvýšení činnosti kožních buněk se pokožka stává pevnější a pružnější. Pomalá a jemná masáž má uklidňující účinky, zatímco masáž rychlejší a silnější působí povzbudivě. Během masážní procedury se spouští i tzv. "hormony dobré nálady", které příznivě stimulují obranyschopnost těla. 

Umění masáže zakládáme na osobním přístupu, s cílem nejen odstranit Váš konkrétní problém, ale hlavně najít jeho příčinu, aby se obtíže přestaly vracet. Při pravidelných návštěvách tak lze odstranit svalové blokace a preventivně předcházet nepříjemným potížím se ztuhlými svaly. 

Vybírejte z naší široké nabídky masáží a poznejte pravé „umění relaxace".