Depilace

===============================================================

Radka

15-25422542-2-mid.jpg  
PRO VÍCE INFO ROZKLIKNĚTE FOTO-MEDAILONEK - CENÍK ZDE...

Depilace cukrovou pastou PANDHY´S™

PANDHY´S™ Depilační Cukrová pasta je směs cukru a vody, připravená podle starých receptů Blízkého východu. Přípravek je 100% přírodní, obsahuje vodu a cukr, bez chemických barviv, vůní a přísad a bez citrónové šťávy nebo jakýchkoli kyselin. Je hypoalergenní, nezpůsobuje žádné podráždění kůže. Je vhodná na odstranění chloupků kdekoliv na těle. Skládají se z monosacharidů a vody. Neobsahují ani parfemaci ani umělá barviva. Je tak přirozená, že ji lze dokonce i jíst!

Co je to BRAZILSKÁ EPILACE

Brazilská epilace je odstrňování ochlupení v intimních partiích. Já ji provádím cukrovou pasou, jelikož jsem přesvědčena, že je nejlepší, nejšetrnější a také cenově dostupná.

U žen se provádí na Venušině pahorku, stydkých pyscích, hrázi a okolo konečníku.Vždy záleží na domluvě, jestli dohola, nebo zanechat proužek či trojúhelník ochlupení.

Mužům lze zanechat nebo odstranit ochlupení nad penisem. Epiluje se kořen penisu, šourek, hráz a okolí konečníku.

Není se čeho obávat. Ačkoliv je epilace nepříjemná, výsledek stojí za to. Dva až tři týdny je pokožka hebká, jako kdyby na ni chloupky nikdy nerostly. Většina mých zákazníků chodí na další ošetření po čtyřech týdnech, kdy jsou chloupky narostlé do ideální délky vhodné k epilaci. Ani není nutné se stydět. Epilace intimních partií provádím od roku 2014 a věřte, že mě ničím nepřekvapíte. :-) Jak kdo vypadá je mi jedno, pro mě je to stejná práce, jako když epiluji podpaží. Tak se nebojte a objednejte se.- - -


Dovolte PANDHY´S™ - Cukru, aby se pro vás stal sladkou nádobou plnou zlata...

 
Jedná se o nejkvalitnější pastu na trhu. Značka PANDHY´S™ je na českém a slovenském trhu už   od roku 2002! Jako první a zatím jediná zavedla převratnou depilační   techniku, kdy jsou chloupky odstraňovány ve směru jejich růstu.